آمار

سری یدک مسواک برقی استاردنت Precision Clean بسته چهار عددی

كد كالا: 250
قیمت: 65,000 تومان

سری مسواک برقی Precision Clean با قدرت پاک کنندگی بالا (4 عدد در یک بسته) Stardent Precision Clean Electric Toothbrush Head Pack of 4 رنگ سفید

امتياز اين محصول
0 امتياز

سری مسواک برقی Precision Clean قدرت پاک کنندگی ایده‌آلی دارد و علاوه بر سازگاری با مسواک Vitality Precision Clean D12.513 برای مسواک‌ برقی اورال بی مدل های D12 نیز مناسب است. همچنین می‌توان یکی از مسواک‌ها را خرید و سری یدک و اضافی را مخالف با سری روی مسواک انتخاب کرد که یک مسواک با دو سری با کاربرد‌های مختلف تمیز کننده و سفید کننده داشت.
http://d20.ir/14/Images/688/Large/deef1.jpg

ویژگی های سری مسواک برقی Precision Clean :

  • قدرت پاک کنندگی بالا

  • مناسب برای مسواک های برقی اورال بی مدل d12

  • امکان نصب دو سری روی یک مسواک

  • 4 سری در یک بسته

  • با 4 رنگ واشر مختلف برای اعضای خانواده

  • اقتصادی و مقرون به صرفه

برای جلوگیری از خراب شدن دندان‌ها و عدم تغییر رنگ‌ آن‌ها که در اثر استفاده از مواد غذایی مانند چای و قهوه و ... بروز می‌کند باید روزانه 2 الی 3 بار از مسواک استفاده کرد. بعد از تغییر رنگ الیاف برس مسواک، زمان تعویض سری آن فرا رسیده است. همچنین طبق توصیه دندان پزشکان بهتر است هر سه ماه یکبار مسواک تعویض شود. در بسته بندی این کالا چهار عدد سری وجود دارد که دارای واشری رنگی هستند که به قسمت پایین مسواک وصل می‌شود و می‌توان با آن مسواک هر فرد را تشخیص داد. خرید این پکیج چهار عددی از نظر اقتصادی هم مقرون به صرفه است و می تواند یک سال شما را از خرید سری یدک مسواک برقی بی نیاز کند.
http://d20.ir/14/Images/688/Large/desef-1.jpg
http://d20.ir/14/Images/688/Large/ddtt1.jpg

برچسب محصول