آمار

غنچه گل رز قرمز خشک معطر

كد كالا: red-rose
قیمت: 18,000 تومان

غنچه گل رز قرمز خشک معطر یک هدیه با ارزش به عنوان هدیه تولد، روز عشق، سالگرد ازدواج، روز معلم، روز مادر، روز پدر و...به عزیزان شما

امتياز اين محصول
0 امتياز

گل همیشه یک هدیه با ارزش بوده و در بین مردم در سراسر دنیا نشانه ابراز عشق و علاقه است

در مناسبتهای مختلف که ما به دنبال تهیه یک هدیه با ارزش برای عزیزانمان هستیم گل نیز برای هدیه دادن بسیار مناسب است اما تنها مشکل گل هدیه دادن این است که دوام گل خیلی کم است و خیلی زود از بین می رود.

ما برای حل این مشکل به شما توصیه می کنیم که گل خشک معطر به عزیزانتان هدیه دهید تا برایشان یک هدیه ماندگار و با ارزش باشد.

در زیر به ویژگیهای بسته غنچه گل رز اشاره می کنیم و به شما می گوییم که بسته غنچه گل رز با آنچه که در بازار به عنوان گل خشک بفروش می رسد چه تفاوتهایی دارد.

ویژگیهای غنچه گل رز قرمز خشک:
نوع گلغنچه گل رز خشک
رنگقرمز
وزن60
اندازه20*8
کاربردهدیه و تزیینیhttp://tehranforosh.ir/14/Images/843/Large/red-rose-niazshop.jpg
قیمت: 18000 تومان
خرید غنچه گل رز قرمز خشک معطر


کاربرد غنچه گل رز خشک:

غنچه گل رز خشک برای هدیه:


غنچه گل رز خشک یک بسته تهیه شده از غنچه های زیبای گل رز معطر است که روبان پیچی شده و آماده هدیه دادن است. 
بسته های گل رز به سبب غنچه بودن بسیار با ارزش هستند و شما می توانید آنها را به عنوان هدیه تولد، سالگرد ازدواج، روز عشق، روز مادر و روز پدر،روز معلم و...به عزیزانتان هدیه دهید.


غنچه گل رز قرمز نشانه عشق پاک و عمق احساس

غنچه های گل رز قرمز نماد عشق پاک و عمق احساس است و در خانه برای تزیین داخل میزهای شیشه ای و پر کردن تنگهای شیشه ای یا گلدانهای تزیینی رومیزی و تزیین قسمتهای مختلف منزل بسیار مناسب هستند و عشق را به تمام قسمتهای منزل شما منتقل می کنند


تفاوت غنچه گل رز فروشگاه ما با گل خشک موجود در بازار:

وقتی صحبت از گل خشک می شود در ذهن همه، گلبرگهای مقوایی رنگ شده و معطر موجود در بازار مرور می شود اما آنچه در فروشگاه ما به دوستان تقدیم می شود غنچه های سالم و طبیعی گل رز خشک شده در رنگهای مختلف است که برای هدیه بسیار با ارزش هستند.نحوه خرید غنچه گل رز خشک از فروشگاه ما:

شما می توانید با کلیک روی گزینه ثبت سفارش و پر کردن فرم سفارش محصول را سفارش دهید. ما آنرا در کمتر از یک تا دو روز کاری به درب منزل یا محل کار شما ارسال می کنیم. پس همین الان این محصول زیبا را سفارش دهید.

برچسب محصول