آمار

سبزه سال 97 فانتزی جدید

كد كالا: grass97
قیمت: 19,500 تومان

سبزه هفت سین 97 یک سبزه فانتزی دکوری است که هم به عنوان سبزه سال 1397 و هم یک گلدان تزیینی مورد استفاده قرار می گیرد.

امتياز اين محصول
0 امتياز
موجود نيست

خرید سبزه سال 97


همه ما می دانیم که سبزه هفت سین نماد چیست سبزه نماد سرزندگی و شور حیات است. از قدیم همه ما از سبز کردن گندم، جو، ماش عدس و... برای درست کردن سبزه استفاده می کردند. اما امروزه سبزه های فانتزی جایگزین آنها شده اند. محصولی که می خواهیم به شما معرفی کنیم سبزه سال 97 است. سبزه هفت سین 97 یک سبزه فانتزی است که به شکل زیبایی در یک گلدان شیک تزیین شده است. در ادامه ویژگی های خرید سبزه سال 97 را با هم بررسی می کنیم:

 

مشخصات سبزه هفت سین 97

 
ابعادارتفاع 20 سانتی متر، عرض 10 سانتی متر
جنس سبزهالیاف مخملی مصنوعی
جنس گلدانسفالی
جعبه کادوییدارد
کاربردبه عنوان وسیله دکوری در منزل، دارای جعبه کادویی و مناسب برای هدیه

در ادامه ویژگی های سبزه هفت سین سال 97 را بررسی می کنیم

http://tehranforosh.ir/14/Images/843/Large/1397-2.jpg
خرید سبزه سال 97 فانتزی جدید

ارزیابی سبزه هفت سین سال 97


این سبزه 7 سین 97 در نگاه اول یک گل تزیینی زیبا به نظر می آید. بر خلاف سبزه های دیگر که فقط برای سفره هفت سین کاربرد دارند این سبزه را می توانید در طول سال به عنوان یک گل تزیینی دکوری در منزل استفاده کنید.

سبزه سال 1397 دارای 4 عدد می باشد که اعداد یک، سه، نه و هفت بصورت زیبا از جنس سبزه مخملی درون گلدان قرار گرفته است و با شاخ و برگ تزیین شده است.

شما می توانید با خرید سبزه سال 97 از آن در سفره هفت سین خود استفاده نمایید و بعد از آن هم به عنوان یک گلدان دکوری در منزل از آن لذت ببرید.

با توجه به اینکه سبزه هفت سین 1397 دارای جعبه کادویی است می توانید آنرا به عنوان یک هدیه زیبا برای عید نوروز در نظر بگیرید.

خرید اینترنتی سبزه سال 97


می توانید برای خرید سبزه هفت سین 97 روی گزینه ثبت سفارش کلیک کنید و سپس مراحل سفارش را کامل کنید. ما برایتان این سبزه فانتزی 97 را ارسال می کنیم و ظرف یک تا دو روز کاری بدستتان میرسد.
خرید سبزه سال 97 فانتزی جدید

برچسب محصول